Купити Плити Перекриття опалубні

Плити Перекриття опалубні — залізобетонні конструкції, які виконають поставлену задачу.

Хочете перекрити будинок, котедж або використати ці плити в промисловому будівництві? Стара інженерна технологія, яка вже майже 70 років використовується в будівництві. Вона продовжує знаходити свого вірного покупця. Щоби купити Плити Перекриття опалубні,

телефонуйте одразу для замовлення:

або ознайомлюйтесь детальніше нижче!

плита перекриття україна пк

Обираючи Плити Перекриття опалубні, на що Вам варто звернути Увагу

Плити Перекриття опалубні залізобетонні типу ПК використовуються в будівництві приватних будинків, комерційних котеджів, багатоповерхових будинків, а також промислових об’єктів різних типів. Де дозволяє максимальна довжина плити перекрити відстань від стіни до стіни. Мають фіксовані розміри і технічно-технологічні властивості.

Які плити перекриття типу ПК є та їх параметри

Ширина плити, м Існуюча довжина, м (крок 10 см) Висота, см Навантаження на метр, кг
1.5 м від 2,2 м до 9,0 м 22 800
1.2 м від 2,1 м до 9,0 м 22 800
1.0 м від 2,4 м до 9,0 м 22 800

Ви можете купити Плити Перекриття опалубні у нас і ОТРИМАТИ:

 1. Найкращий сервіс на ринку продажу плит перекриття опалубних;
 2. Оптимальний підбір за ціною і якістю, які Вас задоволять;
 3. Доставку по собівартості;
 4. 0% комісії при оплаті в банку Укрсиббанк;
 5. Всі додаткові комісії оплачує компанія НАШ ВУЙКО;
 6. Контроль всієї угоди менеджерами-професіоналами;
 7. Паспорт якості на кожну партію виготовлених Плит Перекриття;
 8. Пошук спец.техніки для розвантаження і монтажу: автокран, автоманіпулятор і т.д.;
 9. Бонуси, акції, знижки на плити перекриття опалубні – уточнюйте у менеджера;
 10. Хороший настрій від співпраці з нами:)
0
Продано плит
0
Виконано замовлень
0
регіонів України охвачено
0
Ціль до 2028 року

Наші залізобетонні Плити Перекриття ПК, всі фото відповідають дійсності

Плити Перекриття опалубні, які служитимуть Надійно

опалубка плити перекриття завод

Плита Перекриття опалубна ПК виготовляється в спеціальній формі – опалубці. Кожна форма має свій відповідний розмір по довжині і ширині. Тобто в цій формі виготовляються тільки фіксовані розміри плит не більше її максимальної довжини.

Для того щоби виготовити меншу довжину в цій формі, використовують спеціальні заслінки. В кожну форму попередньо вставляється арматура, яка потім заливається бетоном. Після чого ця конструкція вібрується для рівномірного розходження бетону по формі.

Армування плити перекриття відбувається спеціальними напруженими стержнями із сталі класу AT-IV, AT-V, AT-VI, ненапруженими стержнями періодичного профілю A-II, A-III, а поперечне армування стальною сіткою.

Плити Перекриття проходять через теплову камеру, задля пропарювання, прискорюючи процес застигання. Майстер дотримує заводський контроль якості. Щоби купити Плити Перекриття опалубні звертайтесь за телефонами вище.

А ось ще трохи відео, які теж відповідають дійсності

Часто задавані питання і відповіді на них

Плити Перекриття опалубні доставляються фурами з причепами довжиною 13.6 м на 2.4 м. Вантажопідйомність таких причепів становить 22 т. В виключних випадках ми можемо доставити "перегруз". Також доставка можлива Автоманіпулятором. Це менш вигідніший по грошах процес, але часто затребуваний, враховуючи параметри під'їзду до об'єкту будівництва. 

Автокраном. Виліт стріли дозволить розвантажити і/або змонтувати плити перекриття таким чином як вам потрібно. Автоманіпулятором можна розвантажити невеликі плити, вагою до 2,5 тон. Монтаж плит автоманіпулятором досить обмежений, так як його вантажопідйомність складає зазвичай до 2,5 т., а виліт стріли до 5 м, чого буває недостатньо для подачі вантажу наприклад на 2-й поверх і вище.

Опирати плити перекриття слід стандарто по 15 см на кожну стіну. Але не менше 13 см. Можна більше - менше ні.

Так, потрібен. Він дозволить рівномірно розділити навантаження на стіни будівлі і захистить її при можливих усадках грунту, вітрових негодах, температурних коливаннях. Обов'язковий - якщо фундамент з блоків ФБС.

Ну раз Ви вирішили зламати Плиту Перекриття, то Вам потрібно на один квадратний метр навантажити 40 дужих хлопців вагою по 100 кг - кожен, що по суті неможливо:) Але плита перекриття може ламатися:

 1. При неправильному транспортуванні або без дерев'яних підкладок між плитами; тоді вона може тріснути або надломитися;
 2. При неправильному завантаженні або розвантаженні. На заводі ці процеси контролює відповідальний за завантаження. А на об'єкті будівництва: крановий або будівельний інженер чи старший по будівництву.
 3. Якщо край плити виносити в якості балкону, на відстань 1 метр і більше, не створюючи під ними опору несучої конструкції, тоді вони ламаються аж бігом. Мають бути як мінімум підпорки або колони, на які буде опиратися край плити, бо на початку і в кінці плити перекриття опалубної - закладні деталі. 
 4.  Ну і звичайно як показала наша українська практика, ці плити дуже гарно ламаються, якщо по ним стріляти, особливо ракетами.

У всіх інших випадках використовуючи плиту перекриття за призначенням - зламати її практично неможливо.

Питання, яке завжди викликає посмішку у нашого менеджера з продажу:) Діаметр пустоти вар'юється від 135 мм до 158 мм, в залежності від висоти плити. В стандартній плиті висотою 22 см - рівняється 150 мм.

Якщо в загальному, то екструдерна. Але є винятки. Довжиною до 7,2 м - плити пк опалубні рівняються по ціні з плитами пб екструдерними. 7,3 м і вище - суттєво дешевшою буде плита перекриття екструдерна. Уточнюйте у менеджера, згідно вашої заявки. Ціну формує також і логістика. 

Задача менеджера з продажу залізобетонних виробів зробити найвигіднішу пропозицію клієнтові щодо його заявки. Буває, що в Вашому регіоні (місті або області) немає заводу залізобетонних виробів. Тоді прорахунок робиться з найближчого заводу по дистанції щодо вашого населеного пункту. І якщо в вашому регіоні є завод, але ціна в ньому вища або дуже конкурентна, то логістика являється не ключовим фактором, що дозволяє зробити пропозицію привабливішою з іншого регіону по ціні або якості продукції. Для прикладу: в місті М. є завод, але там Плита перекриття коштує 6000 грн, а доставка цієї плити до вашого будівельного майданчика 300 грн, сумарно 6300 грн; а в місті Ж, така ж сама Плита коштує 5200 грн, а її доставка 800 грн, сумарно 6000 грн. При кількості 8-10 шт економія становитиме 2400 грн - 3000 грн. Резонно - однозначно! Менеджер знає свою роботу.

В першу чергу технологією виготовлення: маркою бетону, армуванням. Візуально плита перекриття екструдерна виглядає ювелірніше, так як верхня поверхня здається рівною, як і нижня, але це не так. Вона дійсно рівніша в порівнянні з плитою опалубною, бо в тій поверхня взагалі шорстка, але якщо ви плануєте заливати стяжку, то не дивлячись на "міф про економію" на стяжці, при використанні екструдерної плити - міф залишається лише міфом. Нижня частина плити обох технологій, вона ж - "стеля", вона ж - "зеркало", являються абсолютно рівними. Можуть відрізнятися ціною і логістикою. Обидві служитимуть дуже надійно і дуже довго.

Без лукавства плита екструдерна краща. Візуальний вигляд плити опалубної, в деяких випадках чесно кажучи бажає кращого. В екструдерній вища марка бетону, а в опалубній більше арматурного каркасу. На що ми рекомендуємо звернути увагу при виборі:

 1. Ціна;
 2. Якість;
 3. Логістика.

Міцності наддостатньо в обох технологіях, так що вибирайте по цим трьом параметрам. Наші менеджери Вам допоможуть. Телефонуйте!

Плити Перекриття - готові конструкційні рішення. Поверх перекривається за 40 - 60 хв. Приїхали, розпакувалися, зняли з причепа, змонтували, подякували - поїхали.

Монолітні перекриття - опалубка, робоча бригада, час...час...час. А потім абсолютний камінь. 

В залежності від складності будови і технологій верхніх і нижніх поверхів, параметрів під'їзду до будівельного майданчику і вашого часу, на це питання відповідь неоднозначна. По ціні в тому ж числі. Потрібно рахувати згідно всіх складових Вашого перекриття. Зазвичай, це питання задає клієнт в кого складності з фінансами і параметрами будівельного майданчика немає. Вибір падає в ту сторону, яка технологія ближча концептуально і філософськи:)

Дякуємо Вам - Наші Шановні Клієнти, що дивитеся питання і наші відповіді:) Ми старалися! Сумарний досвід власників компанії в цій сфері, пройшов рубікон в 10 років. Цей досвід передається менеджерам, які Вас обслуговуватимуть. Ми дуже добре знаємо цей ринок і дуже добре знаємо наших конкурентів. Ми не продаємо аби продати, і не занижуємо ціну в підлогу аби перебити комусь продаж. Ми даємо завжди дуже конкуретноздатну ціну, зазвичай нижчу в Вашому регіоні від середньориночної на 3-10% в залежності від продукції. Орієнтуючись на якісний сервіс і контроль всієї угоди, починаючи від дзвінка аж до моменту, коли водій доставки затентується на Вашому об'єкті будівництва. А в розрахунках до повного виконання всіх зобов'язань сторін. Заохочуємо до повторних продажів бонусами з кожного автомобіля доставки (уточнюйте у менеджера). Поважаємо конкурентів і старожилів ринку, які ведуть гру чесно. Орієнтуємось на взаємовигідне партнерство і довгострокові відносини з кожним Нашим Клієнтом! 

Маркування плити перекриття опалубної ПК і значення абревіатури

панель перекриття

Що означає абреавіатура ПК і цифри після них в маркуванні плити перекриття?

Розберемо на прикладі плити перекриття ПК 60-15-8, яка зображена на фото вище. ПК – означає, що Плита Перекриття є круглопустотною конструкцією.  60 – означає довжину плити, що рівняється 6 метрам. 15 – означає ширину плити, як ви вже зрозуміли півтора метри.

Висота в маркуванні не позначається, вона стандартна, – завжди 22 см. Ще її називають клієнти – товщина. А от вісімка (8) маркування в кінці – означає навантаження на метр квадратний. Воно рівняється восьмистам кілограмам на метр квадратний (800 кг/м²).

Так плита перекриття маркувалась відділом технічного контролю на кожному заводі залізобетонних виробів після кожної партії виготовлення від винайдення і провадження технології, аж по нині.

В опалубних плитах перекриття є три фіксовані ширини плити: 1,5 м, 1,2 м і 1,0 м. Довжина стартує зазвичай від 2,0 м, закінчуючи 9,0 м. 

Клієнти НАШ ВУЙКО і Плити Перекриття опалубні

Наші клієнти віддають перевагу купівлі за наступними критеріями:

No Data Found

Розшифровка таблиці по Плитам Перекриття Опалубним

Дані з таблиці зібрані і зведені на основі середніх арифметичних показників запитів купівлі Плит Перекриття опалубних нашим відділом контролю і якості обслуговування споживачів за останні 2 роки.

Ієрархія переваги критеріїв оцінена від 1 до 10 балів, починаючи з найбільшого показника.

 1. Ціна (9 балів). Основний показник за яким вибирають Плиту Опалубну.
 2. Сертифікація продукції (8 балів). Стабільний запит: Чи продукція заводська і відповідає всім нормам.
 3. Вартість доставки (7 балів). Важливий показник, але не важливіший за собівартість плити, ним можна варіювати.
 4. Якість та Міцність (6 балів). Клієнти впевнені в міцності і якості виробів, тому цей критерій зайняв серединку.
 5. Естетичний вигляд (5 балів). Плита перекриття опалубна програє в естетичності плиті екструдерній за рахунок ширшавої верхньої поверхні.
 6. Наявність (4 бали). Чотирьом з десяти клієнтів важливі терміни.

Якими плитами перекриття найвигідніше перекривати будинок або котедж?

плити перекриття опалубні нові

Чи впливає дешевизна Плити Перекриття на вибір?

Логічно, що чим довжа плита перекриття тим вона дорожча. Коли ви перекриваєте будинок плитами перекриття вам варто враховуати параметри довжини, так як у довших плитах починаючи з 73, використовується інше армування і вища марка бетону, що відповідно здорожчує метр квадратний вартості плити.

Але в порівнянні з монолітними роботами це не критично. Наявність перестінків із несучою здатністю дозволить вам купити коротші плити перекритя, які дешевші по ціні, що відповідно оптимізує вартість всього перекриття. На прикладі вийде, що 2 штуки плити 4.5 м на 1,2 м покладені одна за одною на несучі перестінки або перегородки, будуть дешевшими за 1 шт плити 9 м на 1,2 м.

Вигода в грошах може становити до 40% вартості плити 9 метрової. На нашу думку, зазвичай, не варто самому фантазувати, які купити плити перекриття опалубні, що підійдуть точно вам і будуть дійсно дешевші. Архітектори, які проектують ваш поверх, часто, підкреслююємо, дуже часто, проектують його таким чином, що визначені плити в проекті дорожчі, ніж наприклад, коли ці плити повернути перпендикулярно і використати коротші або типорозміри, такі як:

 1. Плити Перекриття ПК 60.12.8, ПК 60.15.8, а не ПК 64.12.8 чи ПК 64.15.8;
 2. Плити Перекриття ПК 63.12.8, ПК 63.15.8, а не ПК 66.12.8 чи ПК 66.15.8;
 3. Плити Перекриття ПК 72.12.8, ПК 72.15.8, а не ПК 73.12.8 чи ПК 73.15.8;
завод виробник плити перекриття

Всі Плити Перекриття опалубні і не тільки, виготовляються на заводі залізобетонних виробів

Ласкаво просимо ознайомитися з продукцією і перевагами, які пропонують наші заводи-виробники залізобетонних виробів, у нас ви можете купити плити перекриття опалубні і не тільки.

Скільки коштує квадратний метр, щоби купити плити перекриття опалубні?

Частим питанням є – скільки коштує квадратний метр плити перекриття? Є відповідна градація плит по довжині: 2-4 м, 4-6 м, 6-7 м, 7-8 м, 8-9 м і т.д. В межах цього діапазону плити суттєво можуть різнитися по ціні, що описано трохи вище.

Ціна однієї плити перекриття буде відрізнятися від ціни 10 шт, так як це уже опт. Плюс обов’язково вартість доставки, яку ми надаємо. Ці всі параметри і формують ціну квадратного метра перекриття плитами.

Враховуючи наявну ситуацію з цінами на сировину, яка є досить волитильною, ціна піску і щебню більш стабільна, а ось ціна на цемент, а також на паливно-мастильні матеріали – ні. Плюс час і вартість виготовлення формують відносний відсотокзагальної вартості плити. 

Точна ціна = точному переліку плит + точній кількості плит + місцезнаходженню вашого будівництва. Кожна заявка прораховується нашими менеджерами індивідуально. Ціни по регіонах суттєво різняться! 

Вам потрібно всього-навсього зателефонувати до нас і озвучити перелік і кількість плит, а також озвучити місто або село доставки або вислати в месенджер, типу вайбер чи телеграм. І ми все Вам порахуємо з точністю до грн. Враховуючи доставку і можливий монтаж, якщо такий потрібен.

Повна таблиця Плит Перекриття опалубних за маркуванням і параметрами

Плити Перекриття опалубні мають фіксоване навантаження на метр квадратний – 800 кг. В таблиці нижче представлені плити шириною: 1,5 м, 1,2 м і 1,0 м.

маркування плити 1,5 м довжина, мм висота, см ширина, мм вага, кг
ПК 90-15-8 8980 22 1490 4250
ПК 89-15-8 8880 22 1490 4180
ПК 88-15-8 8780 22 1490 4130
ПК 87-15-8 8680 22 1490 4070
ПК 86-15-8 8580 22 1490 4030
ПК 85-15-8 8480 22 1490 3970
ПК 84-15-8 8380 22 1490 3950
ПК 83-15-8 8280 22 1490 3895
ПК 82-15-8 8180 22 1490 3830
ПК 81-15-8 8080 22 1490 3780
ПК 80-15-8 7980 22 1490 3750
ПК 79-15-8 7880 22 1490 3720
ПК 78-15-8 7780 22 1490 3680
ПК 77-15-8 7680 22 1490 3660
ПК 76-15-8 7580 22 1490 3600
ПК 75-15-8 7480 22 1490 3550
ПК 74-15-8 7380 22 1490 3500
ПК 73-15-8 7280 22 1490 3450
ПК 72-15-8 7180 22 1490 3400
ПК 71-15-8 7080 22 1490 3350
ПК 70-15-8 6980 22 1490 3300
ПК 69-15-8 6880 22 1490 3250
ПК 68-15-8 6780 22 1490 3210
ПК 67-15-8 6680 22 1490 3170
ПК 66-15-8 6580 22 1490 3130
ПК 65-15-8 6480 22 1490 3080
ПК 64-15-8 6380 22 1490 3030
ПК 63-15-8 6280 22 1490 3000
ПК 62-15-8 6180 22 1490 2950
ПК 61-15-8 6080 22 1490 2900
ПК 60-15-8 5980 22 1490 2850
ПК 59-15-8 5880 22 1490 2800
ПК 58-15-8 5780 22 1490 2750
ПК 57-15-8 5680 22 1490 2720
ПК 56-15-8 5580 22 1490 2670
ПК 55-15-8 5480 22 1490 2630
ПК 54-15-8 5380 22 1490 2570
ПК 53-15-8 5280 22 1490 2530
ПК 52-15-8 5180 22 1490 2470
ПК 51-15-8 5080 22 1490 2420
ПК 50-15-8 4980 22 1490 2380
ПК 49-15-8 4880 22 1490 2350
ПК 48-15-8 4780 22 1490 2300
ПК 47-15-8 4680 22 1490 2250
ПК 46-15-8 4580 22 1490 2200
ПК 45-15-8 4480 22 1490 2150
ПК 44-15-8 4380 22 1490 2100
ПК 43-15-8 4280 22 1490 2050
ПК 42-15-8 4180 22 1490 2030
ПК 41-15-8 4080 22 1490 1980
ПК 40-15-8 3980 22 1490 1920
ПК 39-15-8 3880 22 1490 1880
ПК 38-15-8 3780 22 1490 1830
ПК 37-15-8 3680 22 1490 1770
ПК 36-15-8 3580 22 1490 1750
ПК 35-15-8 3480 22 1490 1700
ПК 34-15-8 3380 22 1490 1650
ПК 33-15-8 3280 22 1490 1600
ПК 32-15-8 3180 22 1490 1580
ПК 31-15-8 3080 22 1490 1520
ПК 30-15-8 2980 22 1490 1480
ПК 29-15-8 2880 22 1490 1420
ПК 28-15-8 2780 22 1490 1380
ПК 27-15-8 2680 22 1490 1330
ПК 26-15-8 2580 22 1490 1300
ПК 25-15-8 2480 22 1490 1250
ПК 24-15-8 2380 22 1490 1200
ПК 23-15-8 2280 22 1490 1170
ПК 22-15-8 2180 22 1490 1100
ПК 21-15-8 2080 22 1490 1050
ПК 20-15-8 1980 22 1490 1000
ПК 19-15-8 1880 22 1490 950
ПК 18-15-8 1780 22 1490 900
ПК 17-15-8 1680 22 1490 850
маркування плити 1,2 м довжина, мм висота, см ширина, мм вага, кг
ПК 90-12-8 8980 22 1190 3200
ПК 89-12-8 8880 22 1190 3150
ПК 88-12-8 8780 22 1190 3100
ПК 87-12-8 8680 22 1190 3080
ПК 86-12-8 8580 22 1190 3050
ПК 85-12-8 8480 22 1190 3000
ПК 84-12-8 8380 22 1190 2950
ПК 83-12-8 8280 22 1190 2920
ПК 82-12-8 8180 22 1190 2900
ПК 81-12-8 8080 22 1190 2880
ПК 80-12-8 7980 22 1190 2830
ПК 79-12-8 7880 22 1190 2780
ПК 78-12-8 7780 22 1190 2750
ПК 77-12-8 7680 22 1190 2720
ПК 76-12-8 7580 22 1190 2670
ПК 75-12-8 7480 22 1190 2650
ПК 74-12-8 7380 22 1190 2600
ПК 73-12-8 7280 22 1190 2620
ПК 72-12-8 7180 22 1190 2580
ПК 71-12-8 7080 22 1190 2550
ПК 70-12-8 6980 22 1190 2530
ПК 69-12-8 6880 22 1190 2500
ПК 68-12-8 6780 22 1190 2450
ПК 67-12-8 6680 22 1190 2400
ПК 66-12-8 6580 22 1190 2350
ПК 65-12-8 6480 22 1490 2300
ПК 64-12-8 6380 22 1190 2280
ПК 63-12-8 6280 22 1190 2250
ПК 62-12-8 6180 22 1490 2200
ПК 61-12-8 6080 22 1190 2180
ПК 60-12-8 5980 22 1190 2150
ПК 59-12-8 5880 22 1190 2130
ПК 58-12-8 5780 22 1190 2100
ПК 57-12-8 5680 22 1190 2050
ПК 56-12-8 5580 22 1190 2030
ПК 55-12-8 5480 22 1190 2000
ПК 54-12-8 5380 22 1190 1950
ПК 53-12-8 5280 22 1190 1930
ПК 52-12-8 5180 22 1190 1900
ПК 51-12-8 5080 22 1190 1850
ПК 50-12-8 4980 22 1190 1830
ПК 49-12-8 4880 22 1190 1800
ПК 48-12-8 4780 22 1190 1750
ПК 47-12-8 4680 22 1190 1730
ПК 46-12-8 4580 22 1190 1700
ПК 45-12-8 4480 22 1190 1650
ПК 44-12-8 4380 22 1190 1600
ПК 43-12-8 4280 22 1190 1580
ПК 42-12-8 4180 22 1190 1550
ПК 41-12-8 4080 22 1190 1500
ПК 40-12-8 3980 22 1490 1480
ПК 39-12-8 3880 22 1190 1450
ПК 38-12-8 3780 22 1190 1430
ПК 37-12-8 3680 22 1190 1400
ПК 36-12-8 3580 22 1190 1380
ПК 35-12-8 3480 22 1190 1330
ПК 34-12-8 3380 22 1190 1280
ПК 33-12-8 3280 22 1190 1250
ПК 32-12-8 3180 22 1190 1230
ПК 31-12-8 3080 22 1190 1200
ПК 30-12-8 2980 22 1190 1180
ПК 29-12-8 2880 22 1190 1130
ПК 28-12-8 2780 22 1190 1100
ПК 27-12-8 2680 22 1190 1080
ПК 26-12-8 2580 22 1190 1030
ПК 25-12-8 2480 22 1190 1000
ПК 24-12-8 2380 22 1190 980
ПК 23-12-8 2280 22 1190 950
ПК 22-12-8 2180 22 1190 930
ПК 21-12-8 2080 22 1190 900
ПК 20-12-8 1980 22 1190 870
ПК 19-12-8 1880 22 1190 840
ПК 18-12-8 1780 22 1190 810
ПК 17-12-8 1680 22 1190 780
маркування плити 1,0 м довжина, мм висота, см ширина, мм вага, кг
ПК 90-10-8 8980 22 1000 2630
ПК 89-10-8 8880 22 1000 2600
ПК 88-10-8 8780 22 1000 2570
ПК 87-10-8 8680 22 1000 2540
ПК 86-10-8 8580 22 1000 2510
ПК 85-10-8 8480 22 1000 2480
ПК 84-10-8 8380 22 1000 2460
ПК 83-10-8 8280 22 1000 2430
ПК 82-10-8 8180 22 1000 2400
ПК 81-10-8 8080 22 1000 2370
ПК 80-10-8 7980 22 1000 2340
ПК 79-10-8 7880 22 1000 2310
ПК 78-10-8 7780 22 1000 2280
ПК 77-10-8 7680 22 1000 2260
ПК 76-10-8 7580 22 1000 2240
ПК 75-10-8 7480 22 1000 2210
ПК 74-10-8 7380 22 1000 2180
ПК 73-10-8 7280 22 1000 2150
ПК 72-10-8 7180 22 1000 2120
ПК 71-10-8 7080 22 1000 2080
ПК 70-10-8 6980 22 1000 2040
ПК 69-10-8 6880 22 1000 2010
ПК 68-10-8 6780 22 1000 1980
ПК 67-10-8 6680 22 1000 1950
ПК 66-10-8 6580 22 1000 1930
ПК 65-10-8 6480 22 1000 1920
ПК 64-10-8 6380 22 1000 1870
ПК 63-10-8 6280 22 1490 1830
ПК 62-10-8 6180 22 1000 1800
ПК 61-10-8 6080 22 1000 1770
ПК 60-10-8 5980 22 1000 1730
ПК 59-10-8 5880 22 1000 1700
ПК 58-10-8 5780 22 1000 1670
ПК 57-10-8 5680 22 1000 1630
ПК 56-10-8 5580 22 1000 1600
ПК 55-10-8 5480 22 1000 1570
ПК 54-10-8 5380 22 1000 1550
ПК 53-10-8 5280 22 1000 1505
ПК 52-10-8 5180 22 1000 1480
ПК 51-10-8 5080 22 1000 1450
ПК 50-10-8 4980 22 1000 1425
ПК 49-10-8 4880 22 1000 1400
ПК 48-10-8 4780 22 1000 1375
ПК 47-10-8 4680 22 1000 1350
ПК 46-10-8 4580 22 1000 1325
ПК 45-10-8 4480 22 1490 1300
ПК 44-10-8 4380 22 1000 1275
ПК 43-10-8 4280 22 1000 1240
ПК 42-10-8 4180 22 1000 1220
ПК 41-10-8 4080 22 1000 1195
ПК 40-10-8 3980 22 1000 1170
ПК 39-10-8 3880 22 1000 1125
ПК 38-10-8 3780 22 1000 1100
ПК 37-10-8 3680 22 1000 1075
ПК 36-10-8 3580 22 1000 1050
ПК 35-10-8 3480 22 1000 1025
ПК 34-10-8 3380 22 1000 1000
ПК 33-10-8 3280 22 1000 970
ПК 32-10-8 3180 22 1000 945
ПК 31-10-8 3080 22 1000 915
ПК 30-10-8 2980 22 1000 885
ПК 29-10-8 2880 22 1000 860
ПК 28-10-8 2780 22 1000 830
ПК 27-10-8 2680 22 1000 800
ПК 26-10-8 2580 22 1000 775
ПК 25-10-8 2480 22 1000 750
ПК 24-10-8 2380 22 1000 730
ПК 23-10-8 2280 22 1000 705
ПК 22-10-8 2180 22 1000 680
ПК 21-10-8 2080 22 1000 650
ПК 20-10-8 1980 22 1000 620
ПК 19-10-8 1880 22 1000 600
ПК 18-10-8 1780 22 1000 580
ПК 17-10-8 1680 22 1000 560

Купити Плити Перекриття опалубні з доставкою компанії НАШ ВУЙКО, Ви можете в наступних регіонах:

Регіони представлення компанії НАШ ВУЙКО, де можна купити плити перекриття з доставкою і монтажем: Найближчий завод виробник залізобетонних виробів, який ми представляємо, місто:
Волинська область Луцьк; додаткові поставки з: Рівне, Тернопіль, Львів
Рівненська область Рівне; додаткові поставки з: Луцьк, Житомир, Тернопіль
Житомирська область Житомир; додаткові поставки з: Київ, Хмельницький, Рівне
Київська область Київ; додаткові поставки з: Бориспіль, Житомир, Вінниця
Чернігівська область Чернігів; додаткові поставки з: Київ, Житомир, Бориспіль
Львівська область Львів; додаткові поставки з: Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне
Тернопільська область Тернопіль; додаткові поставки з: Хмельницький, Львів, Рівне
Закарпатська область Ужгород; додаткові поставки з: Львів, Мукачево, Івано-Франківськ
Чернівецька область Чернівці; додаткові поставки з: Хмельницький, Івано-Франківськ, Вінниця
Хмельницька область Хмельницький; додаткові поставки з: Житомир, Вінниця, Тернопіль
Вінницька область Вінниця; додаткові поставки з: Хмельницький, Житомир, Київ
Черкаська область Черкаси; додаткові поставки з: Київ, Біла Церква, Вінниця
Сумська область Суми; додаткові поставки з: Конотоп, Кременчук, Бориспіль, Чернігів, Київ
Кіровоградська область Кропивницький; додаткові поставки з: Кривий Ріг, Черкаси, Дніпро
Одеська область Одеса; додаткові поставки з: Вінниця, Хмельницький, Миколаїв
Миколаївська область Миколаїв; додаткові поставки з: Одеса, Кривий Ріг, Вознесенськ, Херсон
Полтавська область Полтава; додаткові поставки з: Кременчук, Харків; Дніпро, Київ
Харківська область Харків; додаткові поставки з: Полтава, Суми
Дніпропетровська область Дніпро; додаткові поставки з: Кривий Ріг, Запоріжжя, Кременчук, Полтава, Кропивницький
Запорізька область Запоріжжя; додаткові поставки з: Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький
Івано-Франківська область Івано-Франківськ; додаткові поставки з: Тернопіль, Хмельницький, Львів
Херсонська область Херсон; додаткові поставки з: Миколаїв, Очаків, Одеса

Запрошуємо до контакту:)

Сміливо телефонуйте до нас. Наші менеджери уже чекають на Вас!
НАШ ВУЙКО
Scroll to Top