Каталог товарів і послуг

 Послуги і Товари, які надає компанія «НАШ ВУЙКО» для співпраці з Нашими клієнтами. 

Додаткові супутні послуги

Будівництво – це цікавий і трудомісткий процес. Він однозначно вартий того, щоби його провадити до хорошого цільового завершення. В даному каталозі перечислені наші основні послуги, а також товари, які можна купити в магазині.

Компанія НАШ ВУЙКО піклується про Ваше будівництво, забезпечуючи такі супутні послуги, які часто бувають безплатні або по собівартості. Деякі з них є обов’язковими до виконання нашими менеджерами і включені в сервіс компанії. Для Вашої зручності, аж до виконання замовлення, його супроводу і гарантійних зобов’язань. Нижче, запрошуємо Вас ознайомитися детальніше.

Наші клієнти отримують Наступні переваги

Менеджер компанії проконсультує і запропонує найкращі умови виконання Вашого замовлення. Орієнтуючись на Ваші побажання, згідно: ціни, якості, термінів виготовлення (виконання), умов співпраці, гарантій тощо.

Компанія НАШ ВУЙКО пропонує доставку товарів за ціною її собівартості і по актуальним риночним цінам. Також є можливість доставки продукції залізничним транспортом. Пошуком транспорту займаються логісти компанії. Які супроводжують Ваше замовлення до Вашого складу.

Дешево - не означає якісно, і не означає, що неякісно. В будівництві потрібне оптимальне і цільове використання ресурсів виділених на нього. Ми маємо експертний досвід, згідно послуг і товарів, які пропонуємо. Допомагаємо вибрати нашому клієнтові найкраще оптимальне рішення, щодо кожного замовлення, орієнтуючись на бюджет і на пошук гармонічного поєднання: ціна=якість. 

Насправді це дуже простий і швидкий процес, є багато сервісів, які пропонують свою спеціальну техніку для різних робіт і потреб. І ми теж обов'язково допомагаємо з пошуками такої техніки нашому клієнтові у визначеному регіоні. Є компанії партнери, які надають дисконт для наших клієнтів. 

В залежності від того товар це чи послуга, компанія надає гарантійні зобов'язання різних типів. Уточнюйте в облуговуючого Вас менеджера відносно кожної послуги чи товару. Більш детальніше буде описано у відповідних статтях.

У нас є різні форми оплати. Ми платники ПДВ. З кожним клієнтом укладається договір для убезпечення всіх сторін, задля виконання всіх своїх зобов'язань між сторонами.

Компанія НАШ ВУЙКО забезпечує можливість оплатити наші товари чи послуги без жодних комісій через відділення УКРСИББАНКУ. Всі додаткові комісії оплачуємо ми. Ви платити тільки за сам товар чи послугу стільки - скільки вона коштує.

Запрошуємо до контакту:)

Сміливо телефонуйте до нас. Наші менеджери уже чекають на Вас!
НАШ ВУЙКО
Scroll to Top