Купити Плити Перекриття екструдерні

Плити Перекриття екструдерні — залізобетонні панелі, лідер ринку серед перекриття будинків і промислових споруд.

Купити плити перекриття екструдерні – це суцільне задоволення від естетики і геометрії залізобетонного виробу, який потім буде надійно сховано від зайвого погляду, але ж Ви то знаєте якої краси і якості у вас перекриття:) Європейська технологія, яка ефектно посунула багатьох створивши конкуренцію на ринку.

телефонуйте одразу для замовлення:

або ознайомлюйтесь детальніше нижче!

Вибираючи Плити Перекриття екструдерні, зверніть увагу на параметри

Плити Перекриття екструдерні залізобетонні типу ПБ на сьогоднішній день широко використовуються в будівництві будинків різного типу, заміських котеджів, промислових будов різного типу, гаражних приміщень і взагалі, ця плита гарно і надійно служить та виглядає на будь-яких будовах з використанням міжповерхового бетонного перекриття. Нижче наведені всі можливі параметри цих виробів.

Які плити перекриття типу ПБ є та їх параметри

Ширина плити, м Можлива довжина, м (крок 10 см) Висота, см Навантаження на метр, кг
1.5 м від 1,7 м до 9,3 м 22/32 800, 1200
1.2 м від 1,7 м до 9,6 м 16/22/26,5/32 600, 800, 1000, 1200
1.0 м від 1,7 м до 9,0 м 22/32 600, 800, 1000

Ви можете купити Плити Перекриття екструдерні у нас і ОТРИМАТИ:

 1. Найкращий сервіс на ринку продажу плит перекриття екструдерних;
 2. Оптимальний підбір за ціною і якістю, які Вас задоволять;
 3. Надаємо доставку по собівартості;
 4. 0% комісії при оплаті в банку Укрсиббанк;
 5. Всі додаткові комісії оплачує компанія НАШ ВУЙКО;
 6. Контроль всієї угоди менеджерами-професіоналами;
 7. Паспорт якості на кожну партію виготовлених Плит Перекриття;
 8. Пошук спец.техніки для розвантаження і монтажу: автокран, автоманіпулятор і т.д.;
 9. Бонуси, акції, знижки на плити перекриття опалубні – уточнюйте у менеджера;
 10. Хороший настрій від співпраці з нами:)
0
Продано плит
0
Виконано замовлень
0
регіонів України охвачено
0
Ціль до 2028 року

Наші залізобетонні Плити Перекриття ПБ, всі фото відповідають дійсності

Плити Перекриття екструдерні типу ПБ - Надійно

Плита Перекриття екструдерна ПБ виготовляється на спеціальному стенді  за допомогою спеціального пристрою екструдеру – формувальної машини. Цей пристрій формує (викладує) плиту на доріжці, яка має довжину 80-120 м.

Потім плита накривається спеціальною тканиною і нагрівається знизу на стенді, де відбувається ефект пропарювання, для застигання і набирання міцності. По готовності така плита нарізається по відповідних запроектованих розмірах з закладуванням закладних елементів, таких як монтажні петлі.

В процесі викладки, плита армується через нятягування, відповідними арматурними дуже міцними канатами К7 (тросами) через попереднє напруження. Діаметр такого канату складає від 7 мм до 15 мм.

В плитах перекриття екструдерних використовуються стандартні семижильні арматурні канати, які використовуються в плитах 16 см – полегшених, і в звичайних 22 см – плитах перекриття стандартних. 

Які Плити перекриття екструдерні ПБ вибрати? Ось кілька:

полегшені плити перекриття

Плити перекриття екструдерні полегшені використовуються в будівлях де потрібно полегшити вагу перекриття на опорні стіни. Легша за стандартну плиту перекриття приблизно на 25%, обмежена максимальною довжиною 7,2 м.

плити перекриття стандартні

Плити перекриття екструдерні стандартні – самі розповсюджені плити перекриття у всіх будівництвах на сьогодні. Плита вже 20 років в Україні, пройшла всю можливу критику і випробовування. Позиція в виборі перекриття №1.

плити перекриття екструдерні універсальні

Плити перекриття екструдерні універсальні; потреба в цій плиті виникає, коли в попередній її версії 22 см не вистачає потрібного навантаження на відрізку від 9,5 м. Тобто починаючи від довжини 9.5 м до 10 м ця плита забирає свою долю ринку.

Плити перекриття екструдерні промислові; маєш запит коли від стіни до стіни треба більше 11 м і ніяких колон та додаткових опорних стін, чиста площа? – тоді ця плита для тебе. Швидше ніж моноліт у 50 раз. Але і ціна “цікава”:)

Наші Відео Плит Перекриття, які теж відповідають дійсності

Часто задавані питання і відповіді на них

Плити Перекриття екструдерні доставляються фурами з причепами довжиною 13.6 м на 2.4 м. Вантажопідйомність таких причепів становить 22 т. В виключних випадках ми можемо доставити "перегруз". Також доставка можлива Автоманіпулятором. Це менш вигідніший по грошах процес, але часто затребуваний, враховуючи параметри під'їзду до об'єкту будівництва. 

Автокраном. Виліт стріли дозволить розвантажити і/або змонтувати плити перекриття таким чином як вам потрібно. Автоманіпулятором можна розвантажити невеликі плити, вагою до 2,5 тон. Монтаж плит автоманіпулятором досить обмежений, так як його вантажопідйомність складає зазвичай до 2,5 т., а виліт стріли 3-5 м, чого буває недостатньо для подачі вантажу наприклад на 2-й поверх і вище.

Опирати плити перекриття слід стандарто по 15 см на кожну стіну. Але не менше 13 см. Можна більше - менше ні.

Так, потрібен. Він дозволить рівномірно розділити навантаження на стіни будівлі і захистить її при можливих усадках грунту, вітрових негодах, температурних коливаннях. Обов'язковий - якщо фундамент з блоків ФБС.

Ну раз Ви вирішили зламати Плиту Перекриття, то Вам потрібно на один квадратний метр навантажити 40 дужих хлопців вагою по 100 кг - кожен, що по суті неможливо:) Але плита перекриття може ламатися:

 1. При неправильному транспортуванні або без дерев'яних підкладок між плитами; тоді вона може тріснути або надломитися;
 2. При неправильному завантаженні або розвантаженні. На заводі ці процеси контролює відповідальний за завантаження. А на об'єкті будівництва: крановий або будівельний інженер чи старший по будівництву.
 3. Якщо край плити виносити в якості балкону, на відстань 1 метр і більше, не створюючи під ними опору несучої конструкції, тоді вони ламаються аж бігом. Мають бути як мінімум підпорки або колони, на які буде опиратися край плити, бо на початку і в кінці плити перекриття опалубної - закладні деталі. 
 4.  Ну і звичайно як показала наша українська практика, ці плити дуже гарно ламаються, якщо по ним стріляти, особливо ракетами.

У всіх інших випадках використовуючи плиту перекриття за призначенням - зламати її практично неможливо.

Питання, яке завжди викликає посмішку у нашого менеджера з продажу:) Діаметр пустоти вар'юється від 135 мм до 158 мм, в залежності від висоти плити. В стандартній плиті висотою 22 см - рівняється 150 мм.

Плити перекриття екструдерні, являються на сьогодні дешевшими по більшості розмірів. Але є винятки. Довжиною від 4,8 м до 7,2 м - плити пк опалубні, в залежності від регіону можуть бути дешевшими. Уточнюйте у менеджера, згідно вашого запиту. Ціну формує також і логістика. 

Задача менеджера з продажу залізобетонних виробів зробити найвигіднішу пропозицію клієнтові щодо його заявки. Буває, що в Вашому регіоні (місті або області) немає заводу залізобетонних виробів. Тоді прорахунок робиться з найближчого заводу по дистанції щодо вашого населеного пункту. І якщо в вашому регіоні є завод, але ціна в ньому вища або дуже конкурентна, то логістика являється не ключовим фактором, що дозволяє зробити пропозицію привабливішою з іншого регіону по ціні або якості продукції. Для прикладу: в місті М. є завод, але там Плита перекриття коштує 6000 грн, а доставка цієї плити до вашого будівельного майданчика 300 грн, сумарно 6300 грн; а в місті Ж, така ж сама Плита коштує 5200 грн, а її доставка 800 грн, сумарно 6000 грн. При кількості 8-10 шт економія становитиме 2400 грн - 3000 грн. Резонно - однозначно! Менеджер знає свою роботу.

В першу чергу технологією виготовлення: маркою бетону, армуванням. Візуально плита перекриття екструдерна виглядає ювелірніше, так як верхня поверхня здається рівною, як і нижня, але це не так. Вона дійсно рівніша в порівнянні з плитою опалубною, бо в тій поверхня взагалі шорстка, але якщо ви плануєте заливати стяжку, то не дивлячись на "міф про економію" на стяжці, при використанні екструдерної плити - міф залишається лише міфом. Нижня частина плити обох технологій, вона ж - "стеля", вона ж - "зеркало", являються абсолютно рівними. Можуть відрізнятися ціною і логістикою. Обидві служитимуть дуже надійно і дуже довго.

Без лукавства плита екструдерна краща. Візуальний вигляд плити опалубної, в деяких випадках чесно кажучи бажає кращого. В екструдерній вища марка бетону, а в опалубній більше арматурного каркасу. На що ми рекомендуємо звернути увагу при виборі:

 1. Ціна;
 2. Якість;
 3. Логістика.

Міцності наддостатньо в обох технологіях, так що вибирайте по цим трьом параметрам. Наші менеджери Вам допоможуть. Телефонуйте!

Плити Перекриття - готові конструкційні рішення. Поверх перекривається за 40 - 60 хв. Приїхали, розпакувалися, зняли з причепа, змонтували, подякували - поїхали.

Монолітні перекриття - опалубка, робоча бригада, час...час...час. А потім абсолютний камінь. 

В залежності від складності будови і технологій верхніх і нижніх поверхів, параметрів під'їзду до будівельного майданчику і вашого часу, на це питання відповідь неоднозначна. По ціні в тому ж числі. Потрібно рахувати згідно всіх складових Вашого перекриття. Зазвичай, це питання задає клієнт в кого складності з фінансами і параметрами будівельного майданчика немає. Вибір падає в ту сторону, яка технологія ближча концептуально і філософськи:)

Дякуємо Вам, що ви дивитеся питання на ці різні відповіді:) Ми старалися! Сумарний досвід власників компанії в цій сфері, пройшов рубікон в 10 років. Цей досвід передається менеджерам, які Вас обслуговуватимуть. Ми дуже добре знаємо цей ринок і дуже добре знаємо наших конкурентів. Ми не продаємо аби продати, і не занижуємо ціну в підлогу аби перебити комусь продаж. Ми даємо завжди дуже конкуретноздатну ціну, зазвичай нижчу в Вашому регіоні від середньориночної на 3-10% в залежності від продукції. Орієнтуючись на якісний сервіс і контроль всієї угоди, починаючи від дзвінка аж до моменту, коли водій доставки затентується на Вашому об'єкті будівництва. А в розрахунках до повного виконання всіх зобов'язань сторін. Заохочуємо до повторних продажів бонусами з кожного автомобіля доставки (уточнюйте у менеджера). Поважаємо конкурентів і старожилів ринку, які ведуть гру чесно. Орієнтуємось на взаємовигідне партнерство і довгострокові відносини з кожним Нашим Клієнтом! 

Маркування плити перекриття екструдерної ПБ і значення абревіатури

як виглядають плити перекриття?

Розберемо значення абреавітури Плити Перекриття ПБ 60.12.2,2-8К7 (зображені на фото вище). Значення ПБ – це Плита Перекриття екструдерна, що є безопалубною пустотною конструкцією. 60 – це довжина плити, має 6 метрів. 12 – це ширина плити, рівняється 1,2 м. 2,2 – це висота плити – 22 см. Останній параметр 8К7 плити перекриття – це навантаження, дорівнює 790 кг/м².

Плити перекриття екструдерні безопалубні формуються зазвичай без монтажних петель, де на розвантаженні потрібні спеціальні стропи або монтажні захвати – траверси. Тому, для наших клієнтів є опція замовлення Плит перекриття з монтажними петлями, вона платна в силу додаткової механічної ручної праці виробників плити, але спростить Вам монтаж на вашій будові. Ціна питання 200 грн – 1 плита перекриття.

Чому Плити Перекриття екструдерні - це сьогодні №1 в Україні у виборі покупця серед перекриття?

В 2004 році екструдерна технологія виготовлення Плит Перекриття та іншого конструктивного залізобетону приїхала до нас з заводів Італії та Німеччини. З тих пір заводи виробники цієї технології представлені практично в кожній області України. Технологія безперервного формування Плити Перекриття заворожує, як і сам готовий залізобетонний виріб, який з радістю купують наші клієнти. Витримані всі європейські норми, які передають максимальний досвід роботи з бетоном започаткований, ще понад 2 століття тому. Подані 5 критеріїв чому клієнти віддають перевагу купити Плити Перекриття екструдерні, в порівнянні зі своїми конкурентами монолітом та плитою опалубною. Їх показники суттєво нижчі.

Ціна моноліту 100%; Ціна Плити ПК 85%
Ціна Плити Перекриття екструдерної, нижча 80%
Естетичність моноліту 90%, Естетичність Плити ПК 65%
Естетичність Плити Перекриття екструдерної краща 98%
Терміни виготовлення моноліту 20%, Плити ПК 60%
Термін виготовлення Плити Перекриття екструдерної, 1-5 днів 95%
Якість і міцність моноліту 90%, Плити Пк 80%
Якість і міцність Плити Перекриття екструдерної 100%
Легкість логістичних процесів для моноліту 10%, Плити ПК 90%
Легкість логістичних процесів для Плити Перекриття екструдерної 100%

Скільки коштує квадратний метр, щоби купити плити перекриття екструдерні?

Плити Перекриття екструдерні успішно завоювали ринок будівництва з використанням залізобетонного перекриття, то ж наскільки доступною є ця технологія на ринку по вартості 1 метра квадратного? Ця технологія базується на безперервному формуванні плити перекриття з використанням  відповідного бетонного розчину та попередньонапружених арматурних канатів 7-15 мм.

Бетон – товар український. Щебінь, пісок і цемент не являються на сьогодні, якимись фантастичними корисними копалинами. А от семижильні канати, їдуть до нас на сьогодні в основному з-за кордону, в силу обмеженності їх виготовлення в Україні. Частка імпорту складає – 90%, де всього 10% – виготовляються в Україні. 

Паливно-мастильні матеріали, які формують вартість всіх процесів і формують вартість квадратного метра Плити Перекриття екструдерної теж не можна обезцінювати. Плюс людські інженерні ресурси, які відповідають за всі процеси від формування до вивезення плити перекриття на склад готової продукції для відвантаження клієнтам НАШ ВУЙКО.

Починаючи з 2007 року і аж по нині, взявши за орієнтир середню по всім статтям позицію Плити Перекриття екструдерні ПБ 63.12.2,2-8К7, яка в 2007 році коштувала 1550 гривень, ціна зростала в середньому на 7-8% щорічно. В різних регіонах України, ціна приблизно рівняється до 6000 грн за 1 шт. Де 6,3м*1,2м=7,56 м². 6000 грн/7,56 м²=793 грн за 1 м². Ціна приблизна і не відображає фактичного Вашого запиту на перекриття. Але орієнтир Ви вже маєте. Додайте сюди вартість доставки, послуги монтажу, робочу бригаду і ми маємо вже визначене представлення скільки коштує квадратний метр залізобетонного перекриття з використанням плит.

Компанія НАШ ВУЙКО з радістю продасть Вам цей квадратний метр плит перекриття екструдерних з додатковою знижкою і за хорошою ціною, переходьте в Контакти і зв’язуйтесь з нашими менеджерами. 

плити перекриття в Житомирі

Плити Перекриття екструдерні виготовляються на спеціалізованих заводах, що виготовляють різні залізобетонні конструкції

Ми пропонуємо Вам дуже хорошу співпрацю, враховуючи всі Ваші потреби, особливо все, що стосується Ціни. 

Купити Плити Перекриття екструдерні для приватного будівництва чи для промислових задач?

плити перекриття екструдерні безопалубного формуваня пб

Вигода від використання Плити Перекриття безопалубної

Кожен наш клієнт перед покупкою будь-якого залізобетонного виробу проходить детальну консультацію стосовно всіх переваг того чи іншого залізобетонного перекриття. 

Писати, що кожен клієнт вибирає плити перекриття екструдерні, не зовсім коректно, так як в силу об’єктивних обставин, кожен 4-й клієнт вибирає монолітне перекриття. 

Плити Перекриття екструдерні забезпечують в першу чергу швидкість будівництва, якщо відкинути основний параметр, за яким шукають – ціна. І тому вигнану коробку оперативно перекривають плитами. По різним причинам: готуються до зими, ціна питання, швидкість і легкість, простота монтажу, щоби на об’єкті не було того болота, яке залишає – моноліт і т.д.

Наша компанія професіонально спеціалізується на продажі цих плит перекриття і володіє вичерпною інформацією, стосовно залізобетонного перекриття. Ми завжди переглядуємо розкладку нашого клієнта і шукаємо можливості додатково йому зекономити кошти. Замінити плити перекриття на інші розміри, привезти з іншого міста, де купити плити перекриття екструдерні буде дешевше, пропонуємо різні форми оплати, доставку з ПДВ, консультуємо до переможного, як то кажуть.  

На сьогодні існує багато гравців з продажу залізобетонних виробів, тому компанія НАШ ВУЙКО безпосередньо спеціалізується в наданні максимально вигідного і надійного сервісу з виготовлення, продажу, доставки та монтажу плит перекриття. 

Ми надаємо додаткові знижки, маємо програми лояльності і всіляко заохочуємо наших клієнтів купити плити перекриття екструдерні у нас. 

Повна таблиця Плит Перекриття екструдерних за маркуванням і параметрами

Плити Перекриття екструдерні, які представлені нижче матимуть фіксоване навантаження 8К7 або 9К7, що рівняється навантаженню на метр квадратний – 790 кг. В таблиці нижче представлені плити перекриття шириною: 1,5 м, 1,2 м і 1,0 м. Інші додаткові потрібні параметри, уточнюйте будь ласка у менеджерів по телефону.

маркування плити 1,5 м довжина, мм висота, см ширина, мм вага, кг
ПБ 93-15-8 9280 22 1490 4390
ПБ 92-15-8 9180 22 1490 4340
ПБ 91-15-8 8980 22 1490 4285
ПБ 90-15-8 8980 22 1490 4240
ПБ 89-15-8 8880 22 1490 4200
ПБ 88-15-8 8780 22 1490 4150
ПБ 87-15-8 8680 22 1490 4100
ПБ 86-15-8 8580 22 1490 4050
ПБ 85-15-8 8480 22 1490 4000
ПБ 84-15-8 8380 22 1490 3950
ПБ 83-15-8 8280 22 1490 3900
ПБ 82-15-8 8180 22 1490 3850
ПБ 81-15-8 8080 22 1490 3800
ПБ 80-15-8 7980 22 1490 3750
ПБ 79-15-8 7880 22 1490 3700
ПБ 78-15-8 7780 22 1490 3650
ПБ 77-15-8 7680 22 1490 3610
ПБ 76-15-8 7580 22 1490 3570
ПБ 75-15-8 7480 22 1490 3525
ПБ 74-15-8 7380 22 1490 3480
ПБ 73-15-8 7280 22 1490 3440
ПБ 72-15-8 7180 22 1490 3400
ПБ 71-15-8 7080 22 1490 3350
ПБ 70-15-8 6980 22 1490 3300
ПБ 69-15-8 6880 22 1490 3250
ПБ 68-15-8 6780 22 1490 3200
ПБ 67-15-8 6680 22 1490 3150
ПБ 66-15-8 6580 22 1490 3100
ПБ 65-15-8 6480 22 1490 3060
ПБ 64-15-8 6380 22 1490 3020
ПБ 63-15-8 6280 22 1490 2970
ПБ 62-15-8 6180 22 1490 2920
ПБ 61-15-8 6080 22 1490 2880
ПБ 60-15-8 5980 22 1490 2840
ПБ 59-15-8 5880 22 1490 2780
ПБ 58-15-8 5780 22 1490 2730
ПБ 57-15-8 5680 22 1490 2690
ПБ 56-15-8 5580 22 1490 2630
ПБ 55-15-8 5480 22 1490 2560
ПБ 54-15-8 5380 22 1490 2520
ПБ 53-15-8 5280 22 1490 2490
ПБ 52-15-8 5180 22 1490 2450
ПБ 51-15-8 5080 22 1490 2410
ПБ 50-15-8 4980 22 1490 2370
ПБ 49-15-8 4880 22 1490 2330
ПБ 48-15-8 4780 22 1490 2300
ПБ 47-15-8 4680 22 1490 2190
ПБ 46-15-8 4580 22 1490 2150
ПБ 45-15-8 4480 22 1490 2120
ПБ 44-15-8 4380 22 1490 2080
ПБ 43-15-8 4280 22 1490 2040
ПБ 42-15-8 4180 22 1490 2000
ПБ 41-15-8 4080 22 1490 3000
ПБ 40-15-8 3980 22 1490 3000
ПБ 39-15-8 3880 22 1490 1840
ПБ 38-15-8 3780 22 1490 3000
ПБ 37-15-8 3680 22 1490 3000
ПБ 36-15-8 3580 22 1490 1750
ПБ 35-15-8 3480 22 1490 1680
ПБ 34-15-8 3380 22 1490 3000
ПБ 33-15-8 3280 22 1490 1550
ПБ 32-15-8 3180 22 1490 3000
ПБ 31-15-8 3080 22 1490 3000
ПБ 30-15-8 2980 22 1490 1400
ПБ 29-15-8 2880 22 1490 3000
ПБ 28-15-8 2780 22 1490 3000
ПБ 27-15-8 2680 22 1490 1300
ПБ 26-15-8 2580 22 1490 3000
ПБ 25-15-8 2480 22 1490 3000
ПБ 24-15-8 2380 22 1490 1150
ПБ 23-15-8 2280 22 1490 1120
ПБ 22-15-8 2180 22 1490 1080
ПБ 21-15-8 2080 22 1490 1050
ПБ 20-15-8 1980 22 1490 1000
ПБ 19-15-8 1880 22 1490 970
ПБ 18-15-8 1780 22 1490 940
ПБ 17-15-8 1680 22 1490 920
маркування плити 1,2 м довжина, мм висота, см ширина, мм вага, кг
ПБ 95-12-8 9480 22 1190 3540
ПБ 94-12-8 9380 22 1190 3510
ПБ 93-12-8 9280 22 1190 3475
ПБ 92-12-8 9180 22 1190 3430
ПБ 91-12-8 9080 22 1190 3390
ПБ 90-12-8 8980 22 1190 3360
ПБ 89-12-8 8880 22 1190 3320
ПБ 88-12-8 8780 22 1190 3285
ПБ 87-12-8 8680 22 1190 3250
ПБ 86-12-8 8580 22 1190 3210
ПБ 85-12-8 8480 22 1190 3175
ПБ 84-12-8 8380 22 1190 3140
ПБ 83-12-8 8280 22 1190 3100
ПБ 82-12-8 8180 22 1190 3070
ПБ 81-12-8 8080 22 1190 3030
ПБ 80-12-8 7980 22 1190 3000
ПБ 79-12-8 7880 22 1190 2960
ПБ 78-12-8 7780 22 1190 2920
ПБ 77-12-8 7680 22 1190 2880
ПБ 76-12-8 7580 22 1190 2840
ПБ 75-12-8 7480 22 1190 2800
ПБ 74-12-8 7380 22 1190 2760
ПБ 73-12-8 7280 22 1190 2728
ПБ 72-12-8 7180 22 1190 2690
ПБ 71-12-8 7080 22 1190 2660
ПБ 70-12-8 6980 22 1190 2620
ПБ 69-12-8 6880 22 1190 2585
ПБ 68-12-8 6780 22 1190 2550
ПБ 67-12-8 6680 22 1190 2515
ПБ 66-12-8 6580 22 1190 2470
ПБ 65-12-8 6480 22 1190 2430
ПБ 64-12-8 6380 22 1190 4200
ПБ 63-12-8 6280 22 1190 2360
ПБ 62-12-8 6180 22 1190 2320
ПБ 61-12-8 6080 22 1190 2280
ПБ 60-12-8 5980 22 1190 2240
ПБ 59-12-8 5880 22 1190 2200
ПБ 58-12-8 5780 22 1190 2175
ПБ 57-12-8 5680 22 1190 2130
ПБ 56-12-8 5580 22 1190 2090
ПБ 55-12-8 5480 22 1190 2050
ПБ 54-12-8 5380 22 1190 2010
ПБ 53-12-8 5280 22 1190 1975
ПБ 52-12-8 5180 22 1190 1940
ПБ 51-12-8 5080 22 1190 1910
ПБ 50-12-8 4980 22 1190 1875
ПБ 49-12-8 4880 22 1190 1840
ПБ 48-12-8 4780 22 1190 1790
ПБ 47-12-8 4680 22 1190 1740
ПБ 46-12-8 4580 22 1190 1710
ПБ 45-12-8 4480 22 1190 1680
ПБ 44-12-8 4380 22 1190 1660
ПБ 43-12-8 4280 22 1190 1610
ПБ 42-12-8 4180 22 1190 1585
ПБ 41-12-8 4080 22 1190 1540
ПБ 40-12-8 3980 22 1190 1500
ПБ 39-12-8 3880 22 1190 1470
ПБ 38-12-8 3780 22 1190 1430
ПБ 37-12-8 3680 22 1190 1390
ПБ 36-12-8 3580 22 1190 1350
ПБ 35-12-8 3480 22 1190 1310
ПБ 34-12-8 3380 22 1190 1275
ПБ 33-12-8 3280 22 1190 1230
ПБ 32-12-8 3180 22 1190 1195
ПБ 31-12-8 3080 22 1190 1165
ПБ 30-12-8 2980 22 1190 1130
ПБ 29-12-8 2880 22 1190 1100
ПБ 28-12-8 2780 22 1190 1050
ПБ 27-12-8 2680 22 1190 1010
ПБ 26-12-8 2580 22 1190 980
ПБ 25-12-8 2480 22 1190 955
ПБ 24-12-8 2380 22 1190 930
ПБ 23-12-8 2280 22 1190 910
ПБ 22-12-8 2180 22 1190 880
ПБ 21-12-8 2080 22 1190 860
ПБ 20-12-8 1980 22 1190 840
ПБ 19-12-8 1880 22 1190 820
маркування плити 1,0 м довжина, мм висота, см ширина, мм вага, кг
ПБ 95-10-8 9480 22 1030 4200
ПБ 94-10-8 9380 22 1030 4200
ПБ 93-10-8 9280 22 1030 4200
ПБ 92-10-8 9180 22 1030 4200
ПБ 91-10-8 9080 22 1030 4200
ПБ 90-10-8 8980 22 1490 4200
ПБ 89-10-8 8880 22 1490 4200
ПБ 88-10-8 8780 22 1490 4200
ПБ 87-10-8 8680 22 1490 4200
ПБ 86-10-8 8580 22 1490 4200
ПБ 85-10-8 8480 22 1490 4200
ПБ 84-10-8 8380 22 1490 4200
ПБ 83-10-8 8280 22 1490 4200
ПБ 82-10-8 8180 22 1490 4200
ПК 81-10-8 8080 22 1490 4200
ПБ 80-10-8 7980 22 1490 4200
ПК 79-10-8 7880 22 1490 4200
ПБ 78-10-8 7780 22 1490 4200
ПБ 77-10-8 7680 22 1490 4200
ПБ 76-10-8 7580 22 1490 4200
ПБ 75-10-8 7480 22 1490 4200
ПБ 74-10-8 7380 22 1490 4200
ПБ 73-10-8 7280 22 1490 4200
ПБ 72-10-8 7180 22 1490 4200
ПБ 71-10-8 7080 22 1490 4200
ПК 70-10-8 6980 22 1490 4200
ПБ 69-10-8 6880 22 1490 4200
ПБ 68-10-8 6780 22 1490 4200
ПБ 67-10-8 6680 22 1490 4200
ПБ 66-10-8 6580 22 1490 4200
ПБ 65-10-8 6480 22 1490 4200
ПБ 64-10-8 6380 22 1490 4200
ПБ 63-10-8 6280 22 1490 3000
ПБ 62-10-8 6180 22 1490 3000
ПБ 61-10-8 6080 22 1490 3000
ПБ 60-10-8 5980 22 1490 3000
ПБ 59-10-8 5880 22 1490 3000
ПБ 58-10-8 5780 22 1490 3000
ПБ 57-10-8 5680 22 1490 3000
ПБ 56-10-8 5580 22 1490 3000
ПБ 55-10-8 5480 22 1490 3000
ПБ 54-10-8 5380 22 1490 3000
ПБ 53-10-8 5280 22 1490 3000
ПБ 52-10-8 5180 22 1490 3000
ПБ 51-10-8 5080 22 1490 3000
ПБ 50-10-8 4980 22 1490 3000
ПБ 49-10-8 4880 22 1490 3000
ПБ 48-10-8 4780 22 1490 3000
ПБ 47-10-8 4680 22 1490 3000
ПБ 46-10-8 4580 22 1490 3000
ПБ 45-10-8 4480 22 1490 3000
ПБ 44-10-8 4380 22 1490 3000
ПБ 43-10-8 4280 22 1490 3000
ПБ 42-10-8 4180 22 1490 3000
ПБ 41-10-8 4080 22 1490 3000
ПБ 40-10-8 3980 22 1490 3000
ПБ 39-10-8 3880 22 1490 3000
ПБ 38-10-8 3780 22 1490 3000
ПБ 37-10-8 3680 22 1490 3000
ПБ 36-10-8 3580 22 1490 3000
ПБ 35-10-8 3480 22 1490 3000
ПБ 34-10-8 3380 22 1490 3000
ПБ 33-10-8 3280 22 1490 3000
ПБ 32-10-8 3180 22 1490 3000
ПБ 31-10-8 3080 22 1490 3000
ПБ 30-10-8 2980 22 1490 3000
ПК 29-10-8 2880 22 1490 3000
ПБ 28-10-8 2780 22 1490 3000
ПБ 27-10-8 2680 22 1490 3000
ПБ 26-10-8 2580 22 1490 3000
ПБ 25-10-8 2480 22 1490 3000
ПБ 24-10-8 2380 22 1490 3000
ПБ 23-10-8 2280 22 1490 3000
ПБ 22-10-8 2180 22 1490 3000
ПБ 21-10-8 2080 22 1490 3000
ПБ 20-10-8 1980 22 1490 3000
ПБ 19-10-8 1880 22 1490 3000
ПБ 18-10-8 1780 22 1490 3000
ПБ 17-10-8 1680 22 1490 3000

Купити Плити Перекриття екструдерні з доставкою компанії НАШ ВУЙКО, Ви можете в наступних регіонах:

Регіони представлення компанії НАШ ВУЙКО, де можна купити плити перекриття з доставкою і монтажем: Найближчий завод виробник плит перекриття, який ми представляємо, місто:
Волинська область Луцьк; додаткові поставки з: Рівне, Тернопіль, Львів
Рівненська область Рівне; додаткові поставки з: Луцьк, Житомир, Тернопіль
Житомирська область Житомир; додаткові поставки з: Київ, Хмельницький, Рівне
Київська область Київ; додаткові поставки з: Бориспіль, Житомир, Вінниця
Чернігівська область Чернігів; додаткові поставки з: Київ, Житомир, Бориспіль
Львівська область Львів; додаткові поставки з: Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне
Тернопільська область Тернопіль; додаткові поставки з: Хмельницький, Львів, Рівне
Закарпатська область Ужгород; додаткові поставки з: Львів, Мукачево, Івано-Франківськ
Чернівецька область Чернівці; додаткові поставки з: Хмельницький, Івано-Франківськ, Вінниця
Хмельницька область Хмельницький; додаткові поставки з: Житомир, Вінниця, Тернопіль
Вінницька область Вінниця; додаткові поставки з: Хмельницький, Житомир, Київ
Черкаська область Черкаси; додаткові поставки з: Київ, Біла Церква, Вінниця
Сумська область Суми; додаткові поставки з: Конотоп, Кременчук, Бориспіль, Чернігів, Київ
Кіровоградська область Кропивницький; додаткові поставки з: Кривий Ріг, Черкаси, Дніпро
Одеська область Одеса; додаткові поставки з: Вінниця, Хмельницький, Миколаїв
Миколаївська область Миколаїв; додаткові поставки з: Одеса, Кривий Ріг, Вознесенськ, Херсон
Полтавська область Полтава; додаткові поставки з: Кременчук, Харків; Дніпро, Київ
Харківська область Харків; додаткові поставки з: Полтава, Суми
Дніпропетровська область Дніпро; додаткові поставки з: Кривий Ріг, Запоріжжя, Кременчук, Полтава, Кропивницький
Запорізька область Запоріжжя; додаткові поставки з: Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький
Івано-Франківська область Івано-Франківськ; додаткові поставки з: Тернопіль, Хмельницький, Львів
Херсонська область Херсон; додаткові поставки з: Миколаїв, Очаків, Одеса

Запрошуємо до контакту:)

Сміливо телефонуйте до нас. Наші менеджери уже чекають на Вас!
НАШ ВУЙКО
Scroll to Top